Kayseri Kız ve Erkek Öğrenci Yurdu | Lara Rezidans

Lara Rezidans

Sayın velilerimiz ve saygıdeğer öğrencilerimiz.
Öncelikle güzel Kayserimizi tercih ettiniz için teşekkür ederiz.
Yükseköğretim gören öğrencilerimizin aklında olan nerde kalacağım, rahat eder miyim, huzurlumu, güvenlimi, yenilikçimi, kolay ulaşımı var mı, temiz mi?

Teknolojinin faydalarından yararlanıyor mu ve buna benzer yüzlerce sorunun cevabını bulabileceği, hiç bir vakıf, kurum ve derneğe bağlı olmayan kalitesini yenilikçi ruhuyla barındıran ve kendini daima yenileyen Lara Rezidans  da bulabilirsiniz.

Unutmayalım ki evinizin sıcaklığını, rahatlığını, konforunu, öğrencilerimize yaşattıracak ve güvenliğinizi sağlayabilecek, güveneceğiniz bir kuruluştur Lara Rezidans.

bg side 1
 

Misyonumuz
Şirketimiz aile şirketidir, 2001, 2002 kuruluşlu ve o günden bu güne hiçbir şekilde kalitesini bozmadan sürekli yenilikçi ruhunu genç tutan, teknolojinin güzelliklerinden faydalanarak kendini hep yenileyen ve gençleştiren, geleceğimizin şimdi ki gençlerinin elinde olduğunu bilen ve onlara güvenip onlarla birlikte gelecek nesillerimize her şeyin en güzelini ve en iyisini verebilmek için daima çalışıyoruz.

Vizyonumuz
Lara Rezidans'ı tercih etmiş ve tercih edecek öğrencilerimizin gelecek yaşamlarında hayallerini gerçekleştiren, başarılara yol açmış ve istedikleri hedefe ulaşmış olduklarını görmek, duymak Lara Rezidans ailesi olarak bizlerin mutlu olmasına neden olacaktır.  Bir nebzede olsa bu başarılarında yanında olmak en büyük kazancımızdır.
Hayattaki başarıları ile gelecek çağımızın hep kazandığını görmek için daima çalışıyoruz.


Lara Rezidans'ı tercih etmiş ve tercih edecek öğrencilerimizin gelecek yaşamlarında hayallerini gerçekleştiren, başarılara yol açmış ve istedikleri hedefe ulaşmış olduklarını görmek, duymak Lara Rezidans ailesi olarak bizlerin mutlu olmasına neden olacaktır. Tüm öğrencilerimize başarılar dileriz.

İletişim

Kız Yurdu : Mevlana Mah. Gözde Sk. No:23 Talas / Kayseri  Erkek Yurdu : Cemil Baba Sağlık Cad. No:30 Talas / Kayseri   Telefon: 0.352 222 2535 Email:bilgi@lararezidans.com Web:http://www.lararezidans.com

Copyright 2016 © Design by Deeplight